WFOŚ wstrzymuje dofinansowywanie wymiany pieców w gminach

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
wstrzymuje dofinansowywanie
wymiany źródeł ciepła w gminach

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu podjął DECYZJĘ O ZAKOŃCZENIU NABORU WNIOSKÓW w związku z przygotowaniami NFOŚiGW oraz wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej do wprowadzenia OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU dotyczącego poprawy efektywności energetycznej i zmniejszenia emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery przez istniejące lub nowo budowane jednorodzinne budynki mieszkalne.

Dlatego Urząd Gminy Nowa
Ruda zmuszony jest zakończyć nabór wniosków dla mieszkańców gminy aż do pojawienia się innych możliwości finansowania wymiany źródeł ogrzewania.

Szczegóły dotyczące naboru w ramach
NOWEGO programu podamy do wiadomości niezwłocznie po podaniu ich do wiadomości przez WFOŚiGW we Wrocławiu.

źródło: wfosigw.wroclaw.pl