CZYSTE POWIETRZE: Program Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska we Wrocławiu

Z inicjatywy Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianny Mierzejewskiej, w poniedziałek, 24 września 2018 r. w Ludwikowicach Kł. odbyło się spotkanie dla mieszkańców zainteresowanych skorzystaniem z dofinansowania na wymianę pieców i wykonanie gruntownej termomodernizacji domów jednorodzinnych. Spotkanie otworzył Zastępca Wójta Gminy Nowa Ruda Paweł Szafran.

Pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska we Wrocławiu przybliżyli założenia programu "Czyste Powietrze" oraz wyjaśnili, jak można poprawni składać wnioski.

Szczegółowe informacje o programie i wzory wniosków dostępne są na stronie:

SZCZEGÓŁY PROGRAMU NA STRONIE WFOŚ (KLIKNIJ)

oraz pod numerem telefonu: 607-700-370