Ogłoszenia o otwartych konkursach ofert na realizacje zadań publicznych

Ogłoszenie konkursu na realizację zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia w tym działalności leczniczej w 2019 r.

Ogłoszenie  konkursu na realizację zadania publicznego z zakresu podtrzymywania tradycji narodowej i regionalnej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej;  działania na rzecz osób w wieku emerytalnym, w roku 2019 oraz powołania komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu i ustalenia treści regulaminu pracy komisji konkursowej.

Zarzadzenie nr 771_18.pdf (173kB) pdf

Ogłoszenie  konkursu na realizację zadania publicznego z zakresu upowszechniania i ochrony praw konsumentów  w 2018 r. oraz powołania komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu i ustalenia treści regulaminu pracy komisji konkursowej.

Ogłoszenie  konkursu na realizację zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych w 2019 roku, oraz powołania komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu i ustalenia treści regulaminu pracy komisji konkursowej.

zarzadzenie nr 773_18.pdf (172kB) pdf

zarzadzenie nr 774_18.pdf (175kB) pdf