Gminny Konkurs Recytatorski w 100 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim. Informujemy, że w ten sposób chcemy zaprosić dzieci i młodzież do Gminnych Obchodów 100 - lecia Niepodległości Polski. Uczestnicy zobowiązani są przygotować utwory z Antologii Niepodległości przygotowanej przez kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Narodowego Czytania 2018 r.

I

nformujemy, że zgłoszenia należy przesłać do dnia 20.04.2018 roku, a konkurs odbędzie się 25.04.2018 r. w Muzeum Ziemi Sowiogórskiej o godz.10.00.

Wójt Gminy Nowa Ruda, obejmując honorowy patronat nad wydarzeniem, już teraz zaprasza wszystkich zwycięzców konkursu do GMINNEGO NARODOWEGO CZYTANIA, które odbędzie się w Muzeum Ziemi Sowiogórskiej 8.09.2018r. o godz.10.00