Dzień dziecka w przedszkolach i żłobku. Festyn w NSS.

Jak co roku, wójt Adrianna Mierzejewska odwiedziła dzieci w placówkach na terenie całej Gminy Nowa Ruda z okazji Dnia Dziecka. We wtorek, 29 maja najmłodsi otrzymali słodycze oraz życzenia - radości, uśmiechu na twarzy i miłości.
Wójt dziękuje wszystkim opiekunom za troskliwą opiekę, jaką otaczają dzieci.

Tego samego dnia, wójt, wraz z radnymi - Teresą Bazałą i Januszem Ferencem, kierownik Referatu Oświaty Izabelą Słowek-Chorób, a także Rafałem Chorzewskim, dowódcą Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Rudzie mieli zaszczyt uczestniczyć w Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Niepubliczne Szkoły Specjalne w Ludwikowicach Kł. Przedstawienie przygotowane było, jak zawsze, na najwyższym poziomie, a radość dzieci ogromna. Dziękujemy za pełne miłości przyjęcie.