ZSA: ZSA MISTRZEM POWIATU KŁODZKIEGO W LA.

23 maja reprezentacja ZSA Bożków pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego uczestniczyła w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce na stadionie CTS w Nowej Rudzie- Słupcu. Męska reprezentacja w klasyfikacji drużynowej pokonała wszystkie szkoły i zajęła I miejsce a dziewczęta wysokie IV miejsce . Uczniowie startowali w konkurencjach biegowych, skoku w dal oraz w pchnięciu kulą , zawody zakończyły sztafety żeńska i męska 4 x100m. W  zawodach brało udział 10 szkół ponadgimnazjalnych  z całego powiatu: Kłodzka, Nowej Rudy, Kudowy Zdrój i Bystrzycy Kłodzkiej.

Medaliści ZSA:

Aleksander Bońkowski – I m. - złoty medal - skok w dal.

Rafał Darłak  – II m.- srebrny medal –bieg na 100m.

Arnold Bukowski - III  m. – brązowy  medal-bieg na 1500m .

Reprezentacja ZSA:

Julia Wojtoń, Rafał Darłak, Dawid Tur i Łukasz Wątrowicz - bieg na 100m

Weronika Gólcz, Emilia Kędzierska , Oskar Maćkowiak , Michał Thiel - bieg na 400m

Karolina Wcisło i Daniel Lorek- bieg na 800m

Sebastian Pułanecki i Arnold Bukowski -bieg na 1500m

Paulina Pomezna, Natalia Ancybus, Aleksander Bońkowski, Oskar Gembara i Gracjan Michniak - skok w dal

Arleta Rowińska, Milena Stefańczyk, Kacper Gulbinowicz i Miłosz Rogaczewski-pchnięcie kulą

Medaliści 29 maja reprezentowali ZSA w Finale Dolnośląskim we Wrocławiu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom !!!

(Beata Legieć)

Pełny komunikat z zawodów na stronie www.pszs.klodzko.pl