ZSA: Drużyna z Bożkowa najlepsza w kraju

Z wielką przyjemnością informujemy, że drużyna składająca się z uczniów naszej szkoły brała udział w ogólnopolskim projekcie  BIZNESPLAN? TO NIE TAKIE TRUDNE! 2 EDYCJA, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej w Gdyni we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.  W ramach projektu uczniowie wzięli udział w konkursie ,,Mój biznes regionalny”. Zadaniem uczestników było przedstawienie biznesplanu wykorzystującego lokalne zasoby naturalne i kulturowe.

Miło nam, że najwyżej oceniony został  biznesplan ,,Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe „Topinambrex” Kacper Karpiel” przygotowany przez naszych uczniów . Autorami pracy są:

1. Oliwia Miśkowiec

2. Daria Deniszczuk

3. Kacper Karpiel

4. Mateusz Frączek

Uczniowie pod opieką Pani Małgorzaty Piątek-Dacyny napisali najlepszy biznesplan i okazali się zwycięską drużyną, za co  otrzymali nagrodę w postaci bonów upominkowych o łącznej wartości 1.800 zł.

Serdecznie gratulujemy!

(ZSA)