DZIECI OGŁOSIŁY WÓJT PRZYJACIELEM PRZEDSZKOLA

W środę, 19 września dzieci z przedszkola w Jugowie zaprosiły wójt Adriannę Mierzejewską na uroczyste otwarcie placu zabaw. Dzieci wręczyły wójt dyplom Przyjaciela Przedszkola, dziękując za wymianę starego zniszczonego placu zabaw na nowy, bezpieczny, przecięły symboliczną wstęgę z balonami i wybiegły na plac zabaw, gdzie zabawom nie było końca.

Dyrektor przedszkola, wraz z pracownikami dziękowały wójt za remont i nowe wyposażenie kuchni, które znacznie ułatwia pracę paniom przygotowującym posiłki dla dzieci.