Bezpłatne zajęcia pływania - Projekt "Umiem pływać"

Już po raz kolejny dzieci z naszych szkół uczestniczą w zajęciach nauki pływania w ramach projektu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać ", który jest adresowany do uczniów klas I- III szkół podstawowych.

W drugim etapie zajęć udział bierze 82 dzieci ze szkół podstawowych Gminy Nowa Ruda:

– dwie grupy dzieci z Zespołu Szkół Nr 2 w Ludwikowicach Kł.

– dwie grupy dzieci z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego z Oddziałami Integracyjnymi w Bożkowie

– dwie grupy dzieci z Zespołu Szkół Nr 1 w Jugowie.

Zajęcia rozpoczęły się 18 września 2018 roku i trwać będą do grudnia 2018 roku.

Dzieci po raz kolejny nabywają umiejętności pływania podczas 1,5-godzinnych zajęć na pływalni Aqua Centrum przy CTS, pod okiem czterech instruktorów pływania: Diany Ławniczak, Grzegorza Kuliga, Waldemara Urbana i Rafała Łacnego.