KRUS: Rozdanie nagród w konkursie dot. bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym

W poniedziałek, 11 czerwca Bartłomiej Grzegorczyk, kierownik placówki terenowej KRUS w Wałbrzychu wraz z wójt Adrianną Mierzejewską wręczali nagrody na zakończenie etapu regionalnego XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

Do konkursu, który odbywa się pod patronatem prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, a który organizuje Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, zgłosiły się 24 gospodarstwa z czterech powiatów. Wśród zgłoszonych, był również rolnik z Dworek. Pan Andrzej Kokoszka zajął wysokie III miejsce i będzie rywalizował w konkursie na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy!

Konkurs ma na celu podnoszenie bezpieczeństwa i jakości pracy oraz mechanizacja w gospodarstwie rolnym.