Finał XVI edycji Konkursu Ekologicznego

W piątek, 15 czerwca odbył się Finał XVI edycji Konkursu Ekologicznego, organizowanego przez Noworudzkie Usługi Komunalne dla placówek opiekuńczych i oświatowych z miasta i gminy Nowa Ruda. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

"SREBRNA PUSZKA"
1. Zespół Szkół Społecznych Dzikowiec - LAPTOP
2. Przedszkole „Kraina Malucha” – NISZCZARKA
3. Zespół Szkół Nr 2 w Ludwikowicach NOTEBOK

"BEZPIECZNA BATERIA"
1. Przedszkole BAJKA – LAPTOP
2. Szkoła Podstawowa AMS w Woliborzu – NISZCZARKA
3. Przedszkole Samorządowe w Woliborzu NOTEBOOK

"ZBIERAMY NAKRĘTKI"
1. Zespół Szkół Społecznych w Dzikowcu – LAPTOP
2. Przedszkole Samorządowe Wolibórz – NISZCZARKA
3. Przedszkole Miejskie MINI - NOTEBOOK

Puchar przechodni Starosty Kłodzkiego dla najlepszej placówki w łącznej klasyfikacji powędrował do Zespołu Szkół Społecznych w Dzikowcu.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Arkadiusza Balcerzaka, Noworudzianin.