Tytuł projektu: Eko Gminy - montaż instalacji OZE w dorzeczu rzek Barycz i Bystrzyca

Przedmiotem projektu jest udzielenie dofinansowań w formie grantów, udzielanych:

- osobom fizycznym

- innym niż osobom fizycznym podmiotom,

- w budynkach jednorodzinnych lub w budynkach użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenie

gminy Nowa Ruda, w celu zaspokojenia własnych potrzeb zmierzających do  ograniczenia niskiej emisji oraz zwiększenia udziału odnawialnych źródeł energii w bilansie  energetycznym na terenie gminy.

Ogłoszenie o naborze

Wniosek o udzielenie grantu