PROCEDURA REALIZACJI PROJEKTU GRANTOWEGO Eko Gminy – montaż instalacji OZE w dorzeczu rzek Barycz i Bystrzyca

Informacja dla osób, które złożyły wniosek do 10 listopada 2017 r.

PROCEDURA REALIZACJI PROJEKTU GRANTOWEGO Eko Gminy – montaż instalacji OZE

w dorzeczu rzek Barycz i Bystrzyca

Tytuł projektu: Eko Gminy - montaż instalacji OZE w dorzeczu rzek Barycz i Bystrzyca

Krótki opis projektu: Przedmiotem projektu jest udzielenie dofinansowań w formie grantów, udzielanych na zainstalowanie urządzeń energii odnawialnej, uruchomienie ich i produkcję energii, zmniejszenie emisji CO2 dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej.

Ogłoszenie Grantodawcy

Procedura realizacji

08.02.2018 r.
Uszczegółowienie procedury

Temat spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców - 25.10.2017 r.