Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia: Zaproszenie na dolnośląską konferencję Równać Szanse.

Organizatorzy zapraszają na Dolnośląską Konferencję Równać Szanse, która odbędzie się 16 maja 2018 r. w sali Pracowni Projektów Międzykulturowych ZAJEZDNIA działającej przy stowarzyszeniu TRATWA we Wrocławiu.

Konferencja ma na celu promowanie najlepszych projektów zrealizowanych w ramach Programu oraz organizacje i instytucje wyróżniające się w sposobie realizacji projektów. Chcemy, żeby konferencja stała się także miejscem dyskusji na temat możliwości, jakie daje lokalne środowisko, jak i o wszelkich barierach leżących u podstaw mniejszych szans młodych ludzi z małych miejscowości.

Uczestnikami konferencji będą przedstawiciele stowarzyszeń, fundacji, pracownicy miejskich, gminnych i powiatowych bibliotek publicznych, domów kultury, nauczyciele, samorządowcy działający na rzecz młodzieży.

Organizatorem konferencji jest Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia w Opolu jako Partner Regionalny Regionalnego Konkursu Grantowego programu Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, w regionie południowo – zachodnim.

Dolnośląska Konferencja Równać Szanse jest zorganizowana we współpracy ze stowarzyszeniem TRATWA we Wrocławiu, a celem jej jest promocja programu, jego założeń, filozofii działania, prowadzonych konkursów, publikacji wydawanych w ramach Programu  oraz organizacji w nim uczestniczących. Więcej o programie Równać Szanse na stronie www.rownacszanse.pl.

Udział w konferencji jest bezpłatny.http://tratwa.org/
Zapisy: formularz rejestracyjny