Są pieniądze dla fundacji, stowarzyszeń, OSP, bibliotek - spotkanie w poniedziałek 16 października

Zaproszenie

W ramach Regionalnego Konkursu Grantowego Równać Szanse 2017 zapraszamy do konkursu fundacje i stowarzyszenie, w tym OSP, a także domy kultury i biblioteki z małych miejscowości do 20 000 mieszkańców.

Twórcą programu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a prowadzi go Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży – najlepsze rekomendacje i najlepsze towarzystwo, gdy chce się zyskać status lokalnego realizatora skutecznych działań dla młodzieży.

Start w Regionalnym Konkursie Grantowym to szansa na dotację do 8 500 zł na projekt 6-miesięczny (trwający od 1 lutego do 31 sierpnia 2018 r.).

Termin składania wniosków: 25 października 2017 r., do godziny 12.00.

Dla zainteresowanych organizacji, które chcą złożyć wniosek w tegorocznej edycji organizujemy dodatkowe bezpłatne spotkanie informacyjne 16 października 2017 r. o godz. 13:00  w budynku Muzeum Ziemi Sowiogórskiej w Ludwikowicach Kłodzkich przy ul. Głównej 65. Podczas spotkania będziemy poruszać takie tematy jak:

a. Cele i założenia programu „Równać Szanse”, – co trzeba wiedzieć o Programie zanim przystąpi się do wypełniania wniosku o dofinansowanie,

b. Kryteria formalne – wymogi, jakie trzeba spełnić, aby aplikować do Programu, najczęściej popełniane błędy i jak ich uniknąć, ważne terminy, dokumenty,

c. Kryteria merytoryczne – co trzeba wiedzieć, aby powstał dobry projekt do Programu Równać Szanse, gdzie szukać inspiracji i pomysłów, jak zaplanować dobry budżet i harmonogram projektu,

Mamy nadzieję, że takie spotkanie pomoże Państwu w przygotowaniu wniosku.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie udziału telefonicznie ( 608511550, 602629994) lub mailowo na adres: rsz.tak@gmail.com

Partner regionalny programu Równać Szanse

Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia