PRZEDŁUŻENIE TERMINU: Ogłoszenie konkursu pn.:„Promocja regionalnej twórczości artystyczno – kulturalnej, działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym poprzez działalność Kół Gospodyń Wiejskich, oraz klubów seniora z terenu Gminy Nowa Ruda"

PRZEDŁUŻENIE TERMINU

Zarządzenie zmieniające zarządzenie 758

Ogłoszenie konkursu pn.:„Promocja regionalnej twórczości artystyczno – kulturalnej, działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym poprzez działalność Kół Gospodyń Wiejskich, oraz klubów seniora z terenu Gminy Nowa Ruda”

Zarządzenie nr 758-17.pdf (83kB) pdf