VI Gminny Koncert Kolęd i Pastorałek

W niedzielę, 21 stycznia, w kościele parafialnym pw. św. Katarzyny w Jugowie, odbył się VI Gminny Koncert Kolęd i Pastorałek. Świąteczny nastrój wprowadziły:
- KGW Bartnica
- KGW Bożków
- KGW Czerwieńczyce
- KGW Dzikowiec
- KGW Jugów
- KGW Krajanów
- KGW Ludwikowice Kł.
- KGW Przygórze
- KGW Sokolec
- KGW Wolibórz
- Klub Seniora Wrzos
- Chór Kołczanki
Gościnnie wystąpili:
- KGW Ścinawka Średnia
- KGW Stolec

Koncert, przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Jugów ze Stowarzyszenia Inicjatywa Lokalna na Rzecz Rozwoju Gminy Nowa Ruda odbył się dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z budżetu Gminy Nowa Ruda, dzięki uprzejmości ks. Krzysztofa Kaczmarka, proboszcza z parafii w Jugowie oraz pomocy Kazimierza Łaby, sołtysa wsi Jugów.