RELACJA: XXVI Międzynarodowy Festiwal Folkloru

11 sierpnia w Jugowie, przy Nadleśnictwie Jugów odbył się XXVI Międzynarodowy Festiwal Folkloru. Na scenie wystąpiły Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Nowa Ruda, zespoły folklorystyczne z Włoch, Ukrainy, Węgry i ZPiT Nowa Ruda.

Dziękujemy Nadleśniczemu Janowi Lenartowi za wszelkie wsparcie, życzliwość i przychylność. Impreza nie odbyłaby się również bez wspaniałych Jugowianek - Koła Gospodyń Wiejskich, niezastąpionej Ochotniczej Straży Pożarnej z Jugowa oraz sołtysowi Kazimierzowi Łabie. Bardzo dziękujemy!

Fot. Grzegorz Matulewicz, Dziękujemy!