Gminny Bal Karnawałowy w Woliborzu

Ależ się działo! W piątek, 7 lutego w Sali Myśliwskiej w Woliborzu pojawiły się pająki, kotki, księżniczki i zobie. Nie zabrakło policjantów i spidermana. Pojawiła się też rodzina diabłów! Pomysłowość i kreatywność dzieci i rodziców sprawiła, że jury konkursowe, mające za zadanie wybrać najlepiej przebranych: dziecko i rodzica z dzieckiem, miało niełatwe zadanie.
Animatorki z Kamayu Art zabrały wszystkich młodych uczestników zabawy w muzyczną podróż po Europie. Ale nie tylko! Wspaniałe zabawy, wśród których znalazło się m.in. ulubione przez dzieci limbo oraz szaleństwa w Krainie Lodu z postaciami z tej właśnie bajki, dostarczyły dzieciom mnóstwa szaleństw, śmiechu i pozytywnych emocji. Rodzice równie chętnie przyłączali się do zabawy, wspominając czasy swojego dzieciństwa.
Organizatorzy: Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda, Sołtys i Rada Sołecka Woliborza o raz tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich przygotowali dla uczestników zabawy poczęstunek i napoje, tak, że można było uzupełnić spalone podczas szaleństw na parkiecie kalorie.

Dyrektor Gabriela Buczek wraz z pracownikami Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda serdecznie dziękują Sołtysowi Woliborza Wojciechowi Kuterze, pomysłodawcy Gminnego Balu Karnawałowego oraz Kamili Kosmal za wspaniałą coroczną inicjatywę oraz wszelkie wsparcie podczas organizacji wydarzenia.

TU OBEJRZYSZ MATERIAŁ FILMOWY Z TEGO WYDARZENIA