Otwarcie biblioteki w Świerkach

Po otwarciu filii Biblioteki Publicznej Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Woliborzu, również mieszkańcy Świerków cieszą się od 19 czerwca 2017 z nowego miejsca do spotkań przy książce.

- To cieszy, że w dobie postępującej digitalizacji, mieszkańcy chcą mieć swoje miejsce, gdzie mogą spotkać się przy dobrej książce, chcą rozmawiać i dowiedzieć się o świecie czegoś więcej – mówiła podczas uroczystego otwarcia biblioteki Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska.

Wiejską uroczystość uświetnił występ chóru „Kołczanki” z Ludwikowic Kł.

23.06.2017