Zagłosuj na swoją kapelę - konkurs Radia Wrocław

Wielokrotnie na antenie Radia Wrocław możemy usłyszeć piosenki w wykonaniu naszych wspaniałych Pań z gminnych Kół Gospodyń Wiejskich. Tym razem do konkursu stanął Grupa Wokalna Zespołu Nowa Ruda. Edycja Jesień 2017 ruszyła 8 października i potrwa do 16 grudnia.

W imieniu Pani Małgorzaty Majeran-Kokott, znanej Państwu przede wszystkim z niedzielnych porannych audycji w Radiu Wrocław, promujących lokalny folklor, zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w głosowaniu na ulubione wykonanie!

Więcej o głosowaniu na stronie www.ludowe.radiowroclaw.pl