Tajemnica, podziemia, zamki i skarby ze strychu

W październiku gościliśmy Joannę Lamparską. Autorka książek o skarbach, podziemiach i zamkach, podróżniczka i wielka miłośniczka historii, opowiadała nam o swoim najnowszym wydaniu – „ Miasta do góry nogami”. Dowiedzieliśmy się, co kryją tunele ciągnące się kilometrami pod europejskimi stolicami, ale także na Malcie czy w Wieliczce.

Zapraszamy do obejrzenia RELACJI ze spotkania i wysłuchania barwnych opowieści, czasem mrożących krew w żyłach.

Z Joanną Lamparską mogliśmy się spotkać, dzięki uprzejmości Szyprówka - Chata Pod Sową. Organizatorem było Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda.