OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY NOWA RUDA KOBIET I MĘŻCZYZN W TENISIE STOŁOWYM LUDWIKOWICE KŁODZKIE 25.03.2018.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Gminy Nowa Ruda Kobiet i Mężczyzn w Tenisie Stołowym! Start: Niedziela, 25 marca, godz. 10.00, Ludwikowice Kł.

OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY NOWA RUDA KOBIET I MĘŻCZYZN
 W TENISIE STOŁOWYM LUDWIKOWICE KŁODZKIE 25.03.2018.

CELE I ZADANIA:

- popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

- wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.

- uaktywnienie życia sportowego w Gminie Nowa Ruda.

TERMIN I MIEJSCE:

- zawody odbędą się 25.03.2018 r. o godz. 10:00 w Sali Widowiskowej Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich przy ul. Fabrycznej 2

ORGANIZATOR:

- Uczniowski Klub Sportowy Ludwikowice.

- Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda.

UCZESTNICTWO:

- w zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni posiadający aktualne badania lekarskie, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedni strój sportowy oraz dowód osobisty lub legitymację szkolną.

ZGŁOSZENIA:

- zgłoszenia imienne należy przesyłać do Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda telefonicznie 74-872-20-84 lub 662 169 376, albo  przesłać na adres e-mail: ckultury@gmail.com do dnia 23.03.2018 roku do godz.15:00.

SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW:

- turniej zostanie przeprowadzony zgodnie z przepisami PZTS systemem pucharowym. Przy mniejszej ilości zawodników system może zostać zmieniony na korzystniejszy. Turniej zostanie przeprowadzony w n/w kat. wiekowych:

- rocznik 2004 i młodsi – młodzicy i młodziczki – godz. 10:00

- rocznik 2003 do 2000 – juniorzy i juniorki – godz. 10:30

- rocznik 1999 i starsi – seniorzy i seniorki – godz. 11:30

- rocznik 1973 i starsi – mastersi – godz. 11:30

NAGRODY:

- za zajęcie 1 – 3  miejsca w poszczególnych kat. wiekowych kobiet i mężczyzn zawodnicy otrzymują puchary.

SPRAWY FINANSOWE:

- koszty organizacyjne pokrywają organizatorzy.

- dojazd uczestników na koszt własny.

UWAGI KOŃCOWE:

- zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZTS. W sprawach nieujętych w regulaminie decydować będzie Sędzia Główny zawodów.

- kat. wiekowe odbywać się będą przy zgłoszeniu min. 3 zawodników.

- prowadzona będzie punktacja wg wzoru: 1 m. tyle punktów, ilu zawodników startowało w kat. wiekowej. Za każde kolejne miejsce jeden punkt mniej.

- suma zdobytych punktów zaliczana będzie do kwalifikacji wsi i szkół