TENIS: Wyniki Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Gminy Nowa Ruda w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn

Zawody przeprowadzono w dniu 25.03.2018 roku w Ludwikowicach Kłodzkich. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Ludwikowice, oraz Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda. Sędzią Głównym był Pan  Henryk Kozaczka.

Wyniki:

II-m Kazimierz Łaba – Jugów
III-m Henryk Kozaczka – Jugów
IV-m Andrzej Tyrka  - Świerki

Za zajęcie pierwszych trzech miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych zawodniczki i zawodnicy  otrzymali puchary.

W zawodach wzięło udział 18 zawodników i zawodniczek.