Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci

W dniach 7 i 10 maja br. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Kłodzku oraz Międzyszkolny Związek Sportowy w Nowej Rudzie zorganizował zawody Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci i Młodzieży.

Podczas zawodów wystartowało wielu uczestników z gminnych szkół. Wszystkim gratulujemy udziału, a nagrodzonym dziękujemy za godne reprezentowanie Gminy Nowa Ruda i swoich szkół oraz za sportową postawę.

KLIKNIJ TU aby zobaczyć wyniki zawodów Igrzyska Dzieci
KLIKNIJ TU aby zobaczyć wyniki zawodów Igrzyska Młodzieży