Filia WKS Śląsk Wrocław w Bożkowie - spotkanie 13 września

Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa o powstaniu nowej Filii WKS Śląsk w Gminie Nowa Ruda. 10 września 2018 r. o godz. 17:00 na boisku „Orlik” w Bożkowie odbyło się spotkanie organizacyjne i nabór do Filii WKS Śląsk w Bożkowie. Zainteresowanie z Państwa strony było duże.

Trenerem prowadzącym Filię w Bożkowie został Pan Mariusz Jastrzębski. Nabór do szkółki trwa cały czas, więc kto nie był na pierwszym spotkaniu, wciąż może zapisać się do naszej Filii, wystarczy przyjść na trening. Informuję, iż kolejny trening odbędzie się 13 września (czwartek) 2018 r. od godz. 16:30 na boisku Orlik w Bożkowie. Szczegółowy harmonogram treningów zostanie podany już wkrótce.

Ze sportowym pozdrowieniem
Adrianna Mierzejewska