Gminne Finały w piłce nożnej

Niesprzyjające warunki atmosferyczne nie przeszkodziły w rozegraniu gminnych eliminacji w piłce nożnej chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Zawody odbyły się w dniu 10.10.2018 r. na boisku sportowym „Orlik” przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Bożkowie i zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja była bardzo wyrównana.

Wszyscy zawodnicy wykazali się ogromną walecznością i determinacją. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, ufundowane przez Wójta Gminy Nowa Ruda Adriannę Mierzejewską. Serdecznie gratulujemy zwycięskim zespołom i ich opiekunom: Dianie Ławniczak, Adamowi Chorągwickiemu, Jarosławowi Hosek, Rafałowi Moryc i Danielowi Zielińskiemu.

Tabela końcowa turnieju Igrzyska Dzieci:

1. ZS nr 2 Ludwikowice Kłodzkie                                        6 pkt
  2. ZS nr 1 Jugów                                                                     3 pkt
  3. ZSG z Oddz. Integracyjnymi w Bożkowie                     0 pkt

Tabela końcowa turnieju Igrzyska Młodzieży:

1. ZS nr 1 Jugów                                                                     6 pkt
  2. ZSG z Oddz. Integracyjnymi w Bożkowie                     3 pkt
  3. ZS nr 2 Ludwikowice Kłodzkie                                        0 pkt