Piłka i mini piłka nożna chłopców

MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

Zespół Szkolno-Gimnazjalny z Oddziałami Integracyjnymi w Bożkowie był organizatorem finału rejonu noworudzko-radkowskiego w mini piłce nożnej chłopców. Zawody rozgrywano na boisku Orlika, 3 szkoły – mistrzowie z gminy Nowa Ruda, gminy Radków i miasta Nowa Ruda grały systemem „każdy z każdym”. Tytuł mistrza rejonu zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 7 im. Tadeusza Kościuszki z Nowej Rudy, która tym samym wywalczyła awans do finału powiatowego. Gratulujemy zawodnikom i opiekunom drużyn.

Wyniki turnieju:

1. SP nr 7 Nowa Ruda – ZSP Ścinawka Dolna 2:1
  2. ZSP Ścinawka Dolna – ZS nr 2 Ludwikowice Kłodzkie 1:1
  3. ZS nr 2 Ludwikowice Kłodzkie - SP nr 7 Nowa Ruda 3:8

Tabela końcowa turnieju:

1. SP nr 7 Nowa Ruda                                         6 pkt  (10:4)
  2. ZSP Ścinawka Dolna                                       1 pkt  (2:3)
  3. ZS nr 2 Ludwikowice Kłodzkie                      1 pkt ( 4:9)

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

Zespół Szkolno-Gimnazjalny z Oddziałami Integracyjnymi w Bożkowie był organizatorem finału rejonu noworudzko-radkowskiego w piłce nożnej chłopców. Zawody rozgrywano na boisku Orlika, 3 szkoły – mistrzowie z gminy Nowa Ruda, gminy Radków i miasta Nowa Ruda grały systemem „każdy z każdym”. Tytuł mistrza rejonu zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 7 im. Tadeusza Kościuszki z Nowej Rudy, która tym samym wywalczyła awans do finału powiatowego. Gratulujemy zawodnikom i opiekunom drużyn. Jednocześnie dziękujemy dzieciom i opiekunom za udział w zawodach. Gratulujemy zawodnikom i opiekunom drużyn.

Wyniki turnieju:

1. SP Jugów - SP nr 7 Nowa Ruda 2:7
  2. ZS z Odz. Integracyjnymi Ścinawka Średnia – SP Jugów 10:3
  3. 3. SP nr 7 Nowa Ruda - ZS z Odz. Integracyjnymi Ścinawka Średnia 6:1

Tabela końcowa turnieju:

1. SP nr 7 Nowa Ruda                                                     6 pkt  (13:3)
  2. ZS z Odz. Integracyjnymi   Ścinawka Średnia      3 pkt  (11:9)
  3. SP Jugów                                                                      0 pkt ( 5:10)