310 godzin dla dzieci

W piątek, 30 listopada zakończyły się tegoroczne zajęcia w ramach projektu „Lokalny Animator Sportu”.

Animatorzy - Panowie Andrzej Pasek i Krzysztof Pasek - otrzymali podziękowania z rąk wójt Adrianny Mierzejewskiej oraz kierownik Referatu Oświaty i Spraw Społecznych Izabeli Słowek-Chorób.

Wójt podkreśliła, jak ważna była praca Animatorów na boisku Orlik, którzy swym zaangażowaniem zachęcali do aktywnego spędzania wolnego czasu. Szczególną jednak uwagę zwróciła na to , że okazali się oni być nie tylko trenerami i instruktorami, ale przede wszystkim ludźmi sportu z powołania i pasji.