Gmina Nowa Ruda Unia Europejska

310 godzin dla dzieci

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

W piątek, 30 listopada zakończyły się tegoroczne zajęcia w ramach projektu „Lokalny Animator Sportu”.

Animatorzy - Panowie Andrzej Pasek i Krzysztof Pasek - otrzymali podziękowania z rąk wójt Adrianny Mierzejewskiej oraz kierownik Referatu Oświaty i Spraw Społecznych Izabeli Słowek-Chorób.Wójt podkreśliła, jak ważna była praca Animatorów na boisku Orlik, którzy swym zaangażowaniem zachęcali do aktywnego spędzania wolnego czasu. Szczególną jednak uwagę zwróciła na to , że okazali się oni być nie tylko trenerami i instruktorami, ale przede wszystkim ludźmi sportu z powołania i pasji.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij