Podium podczas XI Mistrzostw Młodzieży Szkolnej i Akademickiej w Ujeżdżeniu o Puchar Zbigniewa Dąbrowskiego w Książu

Sandra Burban, mieszkanka wsi Bożków, dwa razy stawała na podium podczas XI Mistrzostw Młodzieży Szkolnej i Akademickiej w Ujeżdżeniu o Puchar Zbigniewa Dąbrowskiego w Książu. Zajęła wysokie, 2. miejsce kategorii Szkół ponadgimnazjalnych oraz 1. miejsce w zawodach towarzyskich. Wcześniej startowała, reprezentując gimnazjum w Bożkowie również z sukcesami. Gratulujemy!

- Życzę Sandrze dalszych sukcesów, szczęścia oraz spełnienia zamierzeń i marzeń - Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska.

___

XI Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej i Akademickiej w Ujeżdżeniu o Puchar Zbigniewa Dąbrowskiego / Zawody Towarzyskie w Książu w dniu 25 czerwca 2017

program L-1 towarzyski 1 miejsce
program L-1 Szkoły ponadgimnazjalne 2 miejsce