Zaproszenie do złożenia oferty na dostawę sprzętu komputerowego i projekcyjnego z przeznaczeniem do szkolnych pracowni przedmiotowych w ramach projektu „Wiem, umiem, potrafię! – wzrost wsparcia na rzecz uczniów/uczennic z 4 szkół prowadzonych przez Gminę Nowa Ruda w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych, indywidualnego podejścia do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz doradztwa edukacyjno - zawodowego.”

ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU

Zaproszenie do złożenia oferty na dostawę sprzętu komputerowego i projekcyjnego z przeznaczeniem do szkolnych pracowni przedmiotowych w ramach projektu „Wiem, umiem, potrafię! – wzrost wsparcia na rzecz uczniów/uczennic z 4 szkół prowadzonych przez Gminę Nowa Ruda w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych, indywidualnego podejścia do uczniów ze specjalnymi potrzebami  edukacyjnymi oraz doradztwa edukacyjno - zawodowego.”

Załącznik 5 B - PU

5A.Załącznik nr 5A do Regulaminu