Lokalna Organizacja Turystyczna Góry Sowie

Od 29 lipca 2016 r. funkcjonuje stowarzyszenie pod nazwą Lokalna Organizacja Turystyczna Góry Sowie.

Organizacja ma na celu współpracę samorządów i lokalnej branży turystycznej na rzecz rozwoju turystyki w regionie i jej promocji. Gminy wyrażają wolę wspierania każdego działania, które będzie dążyć do realizacji i rozwiązania problemów związanych z szeroko rozumianą turystyką i promocją Gór Sowich.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z branży turystycznej i transportowej, a także miłośników naszych gór do wstępowania w szeregi tej organizacji. Prosimy o kontakt z Panią Małgorzatą Zabuską Prezes LOT Góry Sowie, tel. 798 041 683.

Inicjatorem założenia LOT-u było Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich, do którego należała Gmina Nowa Ruda.