Dowiedz się, czy otrzymasz dofinansowanie

Zapraszamy do skorzystania z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI dot. możliwości DOFINANSOWANIA:

Informacje o spotkaniach

Podczas indywidualnych konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informację, czy planowane przedsięwzięcie ma szanse na dofinansowanie z funduszy europejskich. Pracownicy Punktu przedstawią dostępne możliwości wsparcia oraz wyjaśnią zasady ubiegania się o dotacje. Poinformują także o instrumentach zwrotnych – niskooprocentowanych pożyczkach dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej.

Dla kogo

Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby i podmioty zainteresowane Funduszami Europejskimi. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące założenie własnej firmy.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu
Pl. Magistracki 1, pok. 23
58-300 Wałbrzych