Gmina Nowa Ruda Unia Europejska

11 marca - Najbliższa niedziela z ograniczonym handlem

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

30 stycznia br. Prezydent RP podpisał Ustawę z dnia 10 stycznia 2018 r. o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni, zgodnie z którą od marca 2018 r. handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany - początkowo do dwóch niedziel w miesiącu w 2018 roku, a następnie do jednej niedzieli w 2019 r. Od 2020 r. będzie obowiązywał zakaz handlu w niedziele.

Najbliższa niedziela z ograniczonym handlem - 11 marca br.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij