Zobacz jak otrzymać pieniądze na realizację Twojego pomysłu!

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW: od 23 kwietnia 2018r. do 15 maja 2018r. w godzinach pracy Biura LGD, przy czym w ostatnim dniu, tj. 15 maja 2018r. do godziny 12:00

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NR 10/2018/G z dnia 03 kwietnia 2018r. PROJEKT GRANTOWY Wzmocnienie i wykorzystanie potencjału Gór Sowich

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Sowiogórskie” działająca na terenie gmin: Głuszyca, Jedlina Zdrój, Nowa Ruda, Pieszyce, Walim ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy
w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NR 9/2018 z dnia 03 kwietnia 2018r. ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NR 8/2018 z dnia 03 kwietnia 2018 r. PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NR 7/2018 z dnia 03 kwietnia 2018r. ROZWÓJ OBIEKTÓW LUB/I MIEJSC ZWIĄZANYCH Z ROZWOJEM OBSZARU W OPARCIU O LOKALNE ZASOBY