Kłopoty z wodą w Jugowie

Drodzy mieszkańcy,

od wczoraj w górnych partiach Jugowa występuje problem z niedostatecznym ciśnieniem wody. Powodem jest jej brak na ujęciu w Sokolcu. Wójt gminy interweniowała osobiście w tej sprawie, rozmawiając z władzami spółki ZWiK na temat zminimalizowania uciążliwości związanych z jej brakiem. Niestety nie ma możliwości technicznych wzmocnienia ciśnienia z innych ujęć. W związku z tym, od wczoraj pracownicy wodociągów dowożą wodę po zgłoszeniu zapotrzebowania do dyspozytora pod numerem telefonu 74 872 46 76. Informację na ten temat wysłaliśmy poprzez system informowania SMS do wszystkich mieszkańców, którzy zarejestrowali się w celu korzystania z tej formy powiadamiania. Jeszcze raz zapewniamy, że jesteśmy w stałym kontakcie ze ZWiK-iem i dołożymy starań w celu jak najszybszego rozwiązania problemu.