Informacja na temat dostaw wody

Informacja na temat dostaw wody

Informujemy, że po kłopotach z wodą w górnych rejonach Jugowa oraz Ludwikowic Kł. spółka Zakład Wodociągów i Kanalizacji uzupełnia niedobory wody poprzez wpompowanie wody do sieci wodociągowej, która dowożona jest beczkowozem. Podjęte działanie ma za zadanie zminimalizować uciążliwości spowodowane brakiem ciągłości dostaw.

W piśmie do wójt Adrianny Mierzejewskiej prezes Ryszard Rzeczycki zapewnił o gotowości spółki do dostarczania wody do nieruchomości. Przeprasza także mieszkańców, za brak wody i prosi o wyrozumiałość, ponieważ jest to wynik szczególnych warunków atmosferycznych.

Prezes poinformował także, że spółka jest w trakcie budowy systemu kontroli i regulacji ciśnienia wody w celu bardziej ekonomicznego wykorzystania i dystrybuowania wody.

Korzystając z okazji apelujemy o racjonalne korzystanie z wody pitnej, ponieważ do czasu zmiany warunków atmosferycznych sytuacja nie ulegnie poprawie.