Pasowanie na przedszkolaka w Przygórzu

Pasowanie na przedszkolaka w Przygórzu

W dniu dzisiejszym tj. 11 października 2018 r. w Przedszkolu w Przygórzu, które od niedawna wchodzi w skład Zespołu Przedszkolnego w Woliborzu, odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Tradycyjnie podczas uroczystości dzieci miały po raz pierwszy w życiu okazję zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie. Po zakończeniu części artystycznej, dzieci i rodzice złożyli ślubowania, a następnie dyrektor Joanna Wiśniewska dokonała symbolicznego pasowania oraz wręczyła dzieciom świadectwa z tej okazji.

Zaproszona na uroczystość wójt Adrianna Mierzejewska przekazała rodzicom i dzieciom życzenia oraz drobne upominki.

Uroczystość była także okazją do złożenia życzeń i podziękowań dla pracowników przedszkola z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dziękujemy Pani dyrektor i radzie pedagogicznej za zaproszenie, rodzicom za przybycie, a wychowawcom za wspaniałe przygotowanie dzieci do dzisiejszej uroczystości.