Mikołajki w nowej sali w Czerwieńczycach

W sobotę, 8 grudnia w sali w Czerwieńczycach Sołtys Danuta Radzik-Dyl wraz z Radą Sołecką i przyjaciółmi Czerwieńczyc, zorganizowała zabawę mikołajkową.

Dzieci uczęszczające na zajęcia w świetlicy przygotowały program artystyczny i podziękowały wójt Adriannie Mierzejewskiej za pomoc w odnowieniu wnętrz sali wiejskiej i świetlicy w Czerwieńczycach.

Budynek został także poddany termomodernizacji z zachowaniem oryginalnych detali. Dofinansowanie na wszystkie prace i zakupy Gmina Nowa Ruda pozyskała z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie, w ramach realizacji strategii Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Sowiogórskie.