ANKIETA: Utworzenie szkolnej placówki samorządowej

W związku z zamiarem uruchomienia publicznej szkoły podstawowej w Woliborzu Wójt Gminy Nowa Ruda zwraca się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety sondażowej, która pozwoli określić skalę zainteresowania jej reaktywacją.

Mają Państwo kilka możliwości dostarczenia wypełnionej ankiety:

1. Przesłać ją w formie skanu na adres e-mail: sekretariat@gmina.nowaruda.pl

2. Przekazać ją w trakcie spotkania w dniu 10 stycznia 2019r.

3. Złożyć ją w sekretariacie Urzędu Gminy w Nowej Rudzie ul. Niepodległości 1.

Druki ankiety będą również dostępne w przedszkolach w Przygórzu i Woliborzu, gdzie będzie można je tam pozostawić po uprzednim uzupełnieniu.

[KLIKNIJ I ZOBACZ ANKIETĘ .doc]