Gminne Zawody Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W piątek, 5 kwietnia, przy Zespole Szkół Nr 2 w Ludwikowicach Kł. rozegrano Gminne Zawody Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Po podliczeniu punktów zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej drużyny zajęły kolejno miejsca:

Klasy VI-VIII i gimnazjalne

1. miejsce ZSGzOI w Bożkowie
2. m. ZS Nr 2 w Ludwikowicach Kł.
3. m. ZS Nr 1 w Jugowie

Klasy I-VI szkoły podstawowej

1. m. ZS Nr 1 w Jugowie
2. m. ZSGzOI w Bożkowie
3. m. ZS Nr 2 w Ludwikowicach Kł.
4. m. ZSS w Dzikowcu

Wójt Adrianna Mierzejewska przekazała dzieciom gadżety za uczestnictwo, a wygranym - nagrody, które wręczyli pracownicy Urzędu Gminy.