Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu

Godziny otwarcia Punktu:

poniedziałek: 7.30-17.30

wtorek-piątek: 7.30-15.30

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Informacje udzielone przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie. Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci - poprzez wysłanie maila na adres monitoringpunktow@mr.gov.pl

Anna Stol, Krajowy Punkt Kontaktowy Interreg Europa

Wydział Współpracy Transnarodowej i Międzyregionalnej w Katowicach
Departament Współpracy Terytorialnej
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
tel. 22 273 81 76

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych usług świadczonych przez ekspertów programu Interreg Europa we współpracy z praktykami z UE, Norwegii i Szwajcarii, w następujących obszarach polityki regionalnej:

• innowacyjność i badania
  • konkurencyjność MŚP
  • ochrona środowiska
  • zasoby naturalne i kulturowe

Oferowane za pomocą platform learningowych usługi obejmują:

• pomoc doradczą on-line
  • organizację wzajemnych ocen (peer reviews)
  • tematyczne publikacje
  • bazę dobrych praktyk
  • społeczność on-line

Aby uzyskać dostęp i pierwszeństwo w dostępie do usług wystarczy kliknąć poniżej w Sign me up to the policy digest!