Gala Biegów Górskich w Sokolcu

Podczas sobotniej Gali Biegów Górskich w Sokolcu Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich zostało uhonorowane czterema Kozicami za biegi organizowane w Gminie Nowa Ruda. Kozice to nagrody dla najlepszych organizatorów biegów górskich w Polsce. Organizowany przez CKGNR Bieg na Wielką Sowę po raz czwarty z rzędu został najlepszym biegiem alpejskim, a w klasyfikacji OPEN, na ponad 400 biegów górskich zajął drugie miejsce. Z kolei Górski Bieg Niepodległości w kategorii biegów anglosaskich zajął trzecie miejsce, a w OPEN - szóste. Prawo do organizacji Gali podsumowującej wszystkie biegi górskie w Polsce CKGNR otrzymało od Ligi Biegów Górskich  w uznaniu zasług w organizacji dotychczasowych wydarzeń biegowych.