Zmiana terminu rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych i przedszkoli

Zmiana terminu rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych i przedszkoli

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa i zamknięciem przedszkoli i szkół w okresie od 16 marca do 10 kwietnia br. Wójt Gminy Nowa Ruda Zarządzeniem Nr 123/20 z dnia 23 marca 2020 roku wprowadziła zmianę terminu rekrutacji do przedszkoli i klas pierwszych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Nowa Ruda

Zarządzenie nr 123_Rekrutacja 2020 plik .PDF

W celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID-19, prosimy dokumenty rekrutacyjne (mogą to być skany, zdjęcia komórką) przesyłać na adres mail zespołów:
1)               Zespołu Szkół Nr 1 w Jugowie :

2)               Zespołu szkół Nr 2 w Ludwikowicach Kł.:

3)               Zespołu Szkół Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bożkowie:
4)               Zespołu Przedszkolnego w Woliborzu:

Dokumenty można wysłać także pocztą, za termin dostarczenia uznaje się termin otrzymania dokumentów przez szkołę (a nie termin nadania na poczcie).

W razie wątpliwości telefoniczne informacje można uzyskać w szkołach  lub Referacie Oświaty  i Spraw Społecznych (tel.: 500 023 999).