System ostrzegania i alarmowania na terenie Gminy Nowa Ruda

Informujemy, że w dniu 1 sierpnia 2020 roku o godzinie 17:00 nastąpi uruchomienie syren alarmowych i wyemitowanie sygnału "Ogłoszenie alarmu", który będzie upamiętnieniem 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Powyższe stanowić będzie również trening systemu ostrzegania i alarmowania zgodnie z zarządzeniem nr 240/20 Wójta Gminy Nowa Ruda z dnia 21 lipca 2020 r.

Plakat upamietaniający 76 rocznice powstania warszawskiego o treści