Projekt "Umiem pływać" w Gminie Nowa Ruda rozpoczęty!

Z dniem 16 września 2020 r. w Gminie Nowa Ruda rozpoczęła się realizacja projektu „ Umiem Pływać 2020 ”

Tym razem na zajęcia nauki pływania w terminie od września do grudnia 2020 r. jeździć będą zarówno uczniowie, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z basenem i nauką pływania oraz Ci, którzy z uwagi na Covid -19 nie zakończyli zajęć  w poprzednim etapie projektu.

Łącznie na pływalnię przy CTS w Nowej Rudzie- Słupcu  pojedzie, aż 165 uczniów tj. 13 grup dzieci z klas I-III ze wszystkich Szkół Podstawowych prowadzonych przez Gminę Nowa Ruda.

Zajęcia nauki pływania będą się odbywały według opracowanego i skonsultowanego z pływalnią i szkołami  harmonogramu zajęć  pod okiem wykwalifikowanych instruktorów: Pana Rafała Łacnego, Waldemara Urbana, Grzegorza Kuliga i Michała Pali.

Dzieciom biorącym udział w projekcie życzymy wytrwałości i  postępów w zdobywaniu nowych umiejętności pływania.

Zdjęcie. Na zdjęciu chłopiec w czepku pływackim i okularach pływackich, po ramiona zanurzony w wodzie.