Powszechny Spis Rolny 2020 trwa!

37 dni Powszechnego Spisu Rolnego za nami!

Na dzień dzisiejszy najwięcej rolników - 41,67% zobowiązanych do tego - spisało się w Przygórzu. Dziękujemy!

Najmniejsza frekwencja (10%) jest w Bieganowie i Ludwikowicach Kłodzkich. Prosimy, nie zostawiajcie spisu na ostatnią chwilę. Przypominamy, że spis przez rachmistrzów został wstrzymany do odwołania. To oznacza, że nie będziemy mogli ugościć rachmistrzów w swoich gospodarstwach. Na dzień dzisiejszy dopuszczalną formą spisu jest samospis internetowy (możliwy z domu - www.spisrolny.gov.pl lub w siedzibie Urzędu Gminy) lub spis internetowy (inicjowany przez rachmistrzów lub samodzielnie, poprzez wykonanie telefonu na infolinię spisową 22 279 99 99).