Sesja Rady Gminy Nowa Ruda 25 listopada

W środę, 25 listopada 2020 roku, o godz. 12:00 w sali narad Urzędu Gminy Nowa Ruda, przy ul. Niepodległości 2 w Nowej Rudzie odbędzie się XXV sesja Rady Gminy Nowa Ruda. Podejmowane będą uchwały m.in.:

zmieniające uchwałę w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości, w sprawie przyjęcia „Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami Gminy Nowa Ruda na lata 2020 2023”, określenia zasad przyznawania uczniom stypendium Wójta Gminy Nowa Ruda, przyjęcia Rocznego Programu Współpracy Gminy Nowa Ruda z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021, utworzenia na terenie Gminy Nowa Ruda ośrodka wsparcia dziennego pod nazwą Klub Seniora.