Konkurs fotograficzny „Dolny Śląsk – moje spojrzenie”

Zapraszamy sympatyków fotografii i osoby pracujące w branży turystycznej do nadsyłania zdjęć z regionu Dolnego Śląska, w ramach konkursu fotograficznego „Dolny Śląsk – moje spojrzenie”.

Konkurs skierowany jest również do właścicieli komercyjnych obiektów turystycznych (w tym noclegowych), którzy chcieliby zwiększyć popularność swoich lokalizacji, poprzez prezentację obiektów na internetowych kartach www.map4u.pl.

Prace przyjmujemy od 1 lipca 2017 r. do 30 września 2017 r.

Konkurs ma na celu promocję regionu Dolnego Śląska wśród turystów.

Warunki techniczne i zasady konkursu opublikowane zostały na stronie:
Nadsyłane materiały będą opublikowane w ogólnopolskim wortalu turystycznym map4u.pl.

/Jan Fiz/