Gmina Nowa Ruda Unia Europejska

PRACA - opiekunka w żłobku w Ludwikowicach Kł.

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę
Żłobek Publiczny „Baśniowe Wzgórze” w Ludwikowicach Kłodzkich
poszukuje osoby na stanowisko: OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Miejsce pracy: Żłobek Publiczny „Baśniowe Wzgórze” Ludwikowice Kłodzkie

Kwalifikacje wymagane ustawowo (Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3):
  1. Opiekunem w żłobku może być osoba posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo – wychowawczego.
  2. Opiekunem w żłobku może być także osoba, która posiada co najmniej wykształcenie średnie oraz:
- co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 lub
- przed zatrudnieniem jako opiekun w żłobku odbyła 280- godzinne kurs kwalifikacyjny dla opiekunek dziecięcych.

Zakres obowiązków:
–    czynności opiekuńczo - wychowawcze sprawowane nad dziećmi w wieku do 3 lata,
–    prowadzenie zajęć wychowawczych z dziećmi w swojej grupie na podstawie planu zajęć
wychowawczych,
–    czynności higieniczne,karmienie dzieci w oznaczonych rozkładem dnia godzinach, odpowiednie przygotowanie dzieci do odpoczynku i korzystania ze świeżego powietrza,
–    dbanie o bezpieczeństwo dzieci,
–    kontakt z rodzicami dzieci, przekazywanie istotnych i bieżących informacji,
–     przestrzeganie zasad organizacyjnych i porządkowych obowiązujących w Żłobku.

Oczekiwania:
–    ciepła osoba lubiąca pracę z dziećmi,
–    posiadająca umiejętność pracy w zespole, komunikatywna,

Oferujemy:
–    umowę o pracę na czas określony w wymiarze pełnego etatu

            Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie dokumentów osobiście do siedziby żłobka (ul. Batorego 1, 57-450 Ludwikowice Kłodzkie) do dnia 27.10. 2017r.

Strona www Żłobka Publicznego Baśniowe Wzgórze:
zlobek-ludwikowice.edupage.org
facebook.com/zlobek.ludwikowice

Zamknij